Matykite savo svetainę programišiaus akimis

Šiuo metu, kai internetinių verslų  apyvarta stipriai auga, vis daugiau svetainių ir elektroninių parduotuvių susiduria su saugumo problemomis. Dažniausiai pasitaikančios problemos, kad yra pavagiami klientų prisijungimo ir/ar asmeniniai duomenys, klientai nukreipiami į netikras svetaines (angl. phishing), „perimami“ mokėjimai, į svetainę įterpiamas kenkėjiškas kodas ir svetainė tampa kenkėjiško tinklo (BOT) dalimi. Elektroninės prekybos savininkai 2020 m. dėl sukčiavimo incidentų jau patyrė 17 milijardų dolerių nuostolių, 76% elektroninių parduotuvių nepraeina BDAR testo. Internetinio verslo savininkas dažniausiai pats negali patikrinti ar jo svetainė yra saugi, tačiau kiekvienas verslininkas žino, kad sugadintą  įmonės reputaciją atitaisyti sunku ir brangu.

Gera žinia, kad nuo šiol, galite užsakyti svetainės tikrinimo (ang. pentesting) paslaugą pas mus. Mes atstovaujame tiek Europoje, tiek JAV  labai gerai žinomą „pentesting“ kompaniją Immuniweb (Šveicarija). Jie atlieka ypač profesionalų „pentestingą“ paremtą tiek programiniais įrankiais, tiek dirbtinio intelekto procesais, tiek gyvo žmogaus  testavimo metodais. Gamintojas yra gavęs ne vieną apdovanojimą už dirbtinio intelekto panaudojimą „pentestingui“.

Patikrinkite savo elektroninė parduotuvę ar mobiliąja programėlę užsakydami testavimo paslaugą. Galime užsakyti vienkartį arba nuolatinį testavimą. Kiekvienam verslui yra naudinga sužinoti apie savo klaidas greičiau, nei pajaučia klientai.

Nuoroda į kompanijos puslapį: https://www.immuniweb.com/