Naujas MDM gamintojas mūsų krepšelyje

„Geriau be piniginės, nei be telefono“. Sutinkate, kad telefonas mums tapo be galo svarbus?

Šiuo metu mobiliuosiuose telefonuose jautrios ir svarbios informacijos yra tiek pat arba net daugiau nei kompiuteriuose. Kad ir kaip besižavėtume mobiliųjų įrenginių patogumu, tai yra dažniausiai prarandamas įrenginys.

Reaguodami į klientų išsakytus poreikius, į krepšelį įtraukėme centralizuoto mobiliųjų įrenginių valdymo sistemos (angl. MDM) gamintoją Proget (Lenkija). Programinė įranga yra lengvai diegiama ir nesunkiai konfigūruojama. Kokią vertę gaus įmonė? Galės lengvai atstatyti duomenis, jei darbuotojas pames telefoną, galės per nuotolį sudiegti reikalingą programinę įrangą ir taip nevarginti mažiau technologiškai išprususių  darbuotojų technologiniais klausimais, atskirti darbuotojo asmeninę  informaciją nuo darbinės informacijos ir apsaugoti darbinę informaciją nuo nutekėjimo, išlaikant asmeninių duomenų konfidencialumą ir dar daug kitų funkcijų.

Išbandėme patys ir mums patiko, todėl drąsiai siūlome ir savo klientams. Išbandykite nemokamai (30 dienų TRAIL versija yra pasiekiama gamintojo puslapyje).

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://www.progetsoftware.com/#welcome